1 PATALPŲ NUOMA .NET - Apie Mus
Apie Mus


patalpunuoma.net
 
Skaitykite plačiau apie mūsų teikiamas paslaugas:

Nuomojamos patalpos pagal Jūsų poreikius

Nekilnojamo turto valdymas 
  • Specializuojamės išskirtinai komercinės paskirties nekilnojamojo turto nuomos ir pardavimų srityje.
  • Turime ilgametę projektų vystymo patirtį, dirbome su  verslo centrų, daugiafunkcinių projektų ir prekybos centrų, sandėliavimo – logistikos projektais.
  • 80 % visų mūsų nuomos sandorių įvyksta, vykdant tiesioginę klientų paiešką, tai yra efektyvaus darbo su klientais rezultatas. Niekada nelaukiame kada klientas pats į mus kreipsis!
  • Mes siekiame išlaikyti ilgalaikius santykius su projektų vystytojais ir savininkais, kad klientams galėtume pasiūlyti įvairios paskirties turto nuomos pasiūlymų toje pačioje vietoje. Tad jei Jums reikia patalpų komplekso pvz. sandėlio ir biuro tuo pačiu adresu – mes Jums padėsime.
  • Teikiame prekybos centrų, verslo centrų ar kito komercinio turto vystymo ir valdymo konsultacijas: nuo koncepcijos sukūrimo iki efektyvaus objekto administravimo.
SUDOMINO PASIŪLYMAS?
Parašykite mums:
info@patalpunuoma.net 


  IŠSKIRTINIAI PASIŪLYMAI:

 Sand?liavimo patalpos Antakalnio seni?nijoje
Patalpų nuoma Patalpų pardavimas
Most pupular (naujausi): aik���������������«a61tel��, aik���������������«a61tel, Paieška...'IMkrjl'/**/and/**/DBMS_PIPE.RECEIVE_MESSAGE, Paieška...'IMkrjl'/**/and/**/DBMS_PIPE.RECEIVE_MESSAGE, Paieška...'IMkrjl'and(select 1)>0waitfor/**/delay'0:0:, Paieška...'IMkrjl'and(select 1)>0waitfor/**/delay'0:0:, Paieška...'IMkrjl'/**/and(select'1'from/**/pg_sleep(2), Paieška...'IMkrjl'/**/and(select'1'from/**/pg_sleep(0), Paieška...'IMkrjl'"\(, Paieška...'IMkrjl?'"\(,